Przygotowałam dla Was ranking plecaków młodzieżowych, są to fasony:

 • modne
 • tanie
 • odporne na ciężkie warunki użytkowania
 • nadające się do szkoły
 • idealne dla chłopców jak i dziewczyn

Gdzie kupić modny plecak młodzieżowy w Warszawie?

Jako warszawiacy mamy wiele do wyboru szeroki wybór sklepu stacjonarnych, jak SMYK, EMPIK. Na potrzeby tego zestawianie zrobiłam spis galerii Warszawskich gdzie znajdziemy sklepy z plecakami dla młodzieży:

Galeria Północna, Światowida 17, 03-144, Warszawa

Masz pytanie: zapytaj o ofertę plecaków młodzieżowych!

plecak szkolny młodzieżowy moro warszawa

Z pomocą przychodzą dystrybutorzy internetowi, sklepy outletowe oraz specjalistyczne, jeśli chodzi o ofertę młodzieżową. W gronie tych sklepów znajdują się zarówno oferenci będący bezpośrednimi importerami  jak EMPIK, oraz sklepy zaopatrujące się od pośredników. Jako osoba od kilku7 lat związana z modą wiem, że:

 • lepiej kupić plecak od bezpośredniego dystrybutora, oszczędzając przy tym 20% ceny plecaka szkolnego
 • subskrybenci naszych partnerów, mają możliwość skorzystania z dodatkowych rabatów (od cen obniżonych), ten upust dotyczy na przykład osób zapisanych do newslettera sklepowego
 • wszelkie szczegóły dotyczące zniżek na pokazane w tym wpisie plecaki, znajdują się na stronach internetowych Partnerów

Bezpośredni importerzy i dystrybutorzy tacy jak Brytyjka.pl, oferujący plecaki młodzieżowe, szkolne dla chłopców, takie jak: modele  sprzedawane są tutaj:

www.brytyjka.pl/plecaki-dla-chlopcow-cat-41.html

 • są to plecaki wodoodporne
 • z przegrodami na książki i przybory uczniowskie, dodatkowymi odblaskami
 • wybrane modele posiadają systemy stabilizujące kręgosłup, amortyzujące ramiączka lub wzmocnione dno plecaka
 • w modnym młodzieżowym stylu, często nawiązujące do trendów kreowanych przez projektantów mody
 • w cenie producenta o 20% niższej od ceny w sklepie kupującym plecaki w hurtowniach

plecaki młodzieżowe

Jakie plecaki młodzieżowe są aktualnie najmodniejsze?

Moda nie jedno a imię, tak jest i przypadku plecaków dla młodzieży. Jeśli chodzi o aktualne trendy szkolne, to warto zawsze zapytać u źródła – czyli uczniów. Ja zdecydowałam się utworzyć ankietę na forum Warszawskiego portalu informacyjnego. Z uzyskanych odpowiedzi uczniów w wieku 14-16 lat dowiedziałam się że chłopcy wybierają najczęściej plecaki:

plecak młodziezowy szkolny sklep warszawaodpowiedzi uczniów:

 • 60% – szkolne z sportowych tkanin, cordura, poliester 600D, nylon – które zapewniają plecakom szkolnym lekkość oraz kolorowe barwy, które nie bledną w światle mocnych promieni słonecznych.
 • 15% szkolne z płótna typu CANVAS, czyli tkaniny wojskowej o grubym splocie, która znakomicie nadaje się do plecaków turystycznych oraz toreb męskich na ramię.
 • 12% młodzieżowe plecaki uszyte z jeansu, przecieranego, marmurkowanego, który w łatwy sposób chłopcy lub dziewczyny mogą personalizować dodając naszywki i przypinki
 • 8% turystyczne plecaki, nawiązujące do stylu outdoorowego (plecak po lewej), wyróżniające się bardzo lekką konstrukcją, ale jednocześnie pojemnością przekraczającą 30L.
 • 5% plecaki skórzane, ze skóry naturalne. Te plecaki bardziej odpowiadają dziewczynom – jako plecaki damskie. Z kolei chłopcy zdecydowanie wybierają inne, wcześniej opisane modele do szkoły.

Chcesz podzielić  się swoim zdaniem?. Napisz swoją opinie! Chętnie opublikuję Twój tekst jeśli wyrazisz na to zgodę. Zapraszam 🙂

 

Dziękuję za pomoc w ankiecie!

studenciplecak młodzieżowy szkolny skórzany czarny warszawaJako osoba działająca w blogosferze przez kilka lat, chętnie korzystam z utartych kontaktów z innymi blogerami, fotografami oraz osobami z Świata Social Mediów. Wśród moich przyjaciół, w kreacji powyższego artykułu korzystałam z uprzejmości Forum Warszawy, które pozwoliło na utworzenia ankiety dla młodzieży szkolnej. Dziękuję także fotografce, która pomogła mi z wykonaniem zdjęć plecaków, które możecie oglądać w tym wpisie. Dziękuję także Szkole Gimnazjum nr 1 za nagłośnienie na swoich Social Mediach mojego badania, przez co mogłam liczyć na większą liczbę respondentów oraz bardziej miarodajne odpowiedzi.

1 komentarz

 1. Author

  Kochana! Ciekawy wpis, nie korzystałam jeszcze z oferty zamieszonych w kilkach sklepów, ale o jednym z nich słyszałam od koleżanki blogerki – mają dobre wsparcie po-sprzedażowe w przypadku problemów z produktem. Jestem zdania, że oferta plecaków młodzieżowych dla nastolatek byłaby dużo ciekawsza. W końcu projektanci mody, tacy jak Chanel nie bez przyczyny zrewolucjonizowali rynek garderoby damskiej swoimi wyjątkowymi modelami skórzanych plecaczków 🙂 . Zastanawiam się, co powiedziałabyś na wspólne opracowanie artykułu poświęconego modzie na szkolnych korytarzach i wskazaniu kliku najmodniejszych plecaków wybieranych przez dziewczyny? Wydaje mi się, że byłabyś ekspertką w tym temacie ;).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *